O nas

pasja

Biuro Rachunkowe powstało w wyniku naszej pasji. Praca w księgowości i rachunkowości jest dla nas przyjemnością i źródłem prawdziwej, osobistej satysfakcji. Jest to na pewno wyzwanie, ale jednocześnie też sposób na samorealizację.

Posiadamy Licencję Ministerstwa Finansów nr 61499/2013 dotyczącą wymogów kwalifikacyjnych określonych dla osób prowadzących usługowo księgi rachunkowe oraz obowiązkowe ubezpieczenie OC z tytułu wykonywanego zawodu.

Zajmujemy się pełną obsługą przedsiębiorstw obejmującą usługi księgowe, rozliczenia podatkowe oraz kadry i płace. Naszym klientom zapewniamy pełen profesjonalizm oraz terminowość, dzięki czemu mają Państwo pewność, że dokumentacja jest prowadzona w sposób nie tylko rzetelny i szybki, ale i z uwzględnieniem optymalizacji podatków.

Twoimi finansami zajmie się wyszkolony pracownik, możesz spać spokojnie.
Obliczanie podatków to nasza pasja.

Specjalizacja

W naszej działalności skupiliśmy się na obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw prywatnych, prowadzonych zarówno przez osoby fizyczne, spółki cywilne, jak i spółki prawa handlowego. Biuro rachunkowe LEX PERFECT z Warszawy prowadzi podatkowe książki przychodów i rozchodów, księgi handlowe oraz rozlicza klientów opodatkowanych w formie ryczałtu lub karty podatkowej. Wykonujemy rozliczenia podatkowe i ZUS, sporządzamy analizy finansowe, prowadzimy sprawy kadrowo-płacowe, wyprowadzamy zaległości. Korzystając z naszych usług mogą Państwo liczyć na pełną księgowość prowadzoną zgodnie z wszelkimi obowiązującymi przepisami.

Nasi klienci

Biuro rachunkowe LEX PERFECT obecnie prowadzi księgowość firm o różnych profilach działalności. Wśród naszych klientów znajdują się m.in.: firmy remontowo-budowlane, firmy produkcyjne branży budowlanej, firmy handlowe, hurtowe i detaliczne, firmy usługowe.

Klienci są zadowoleni z naszych usług, przekonaj się i Ty.
Jesteśmy na bieżąco z nowymi dyrektywami podatkowymi

Jak działamy?

W imieniu naszych klientów przesyłamy drogą elektroniczną deklaracje ZUS oraz PFRON. Nasza firma służy swoim klientom przygotowując sprawozdania GUS.

Każdy klient ma również zapewnione bieżące doradztwo ekonomiczno-finansowe.

Istnieje możliwość odbioru dokumentów:

    *Warszawa Ursus

    *Piastów

    *Pruszków

    *Błonie

    * Ożarów Mazowiecki

    *Grodzisk Mazowiecki

    * Żyrardów

    *Oraz okolice wymienionych miast

Pomoc w formalnościach

Na życzenie klientów oferujemy pomoc w załatwieniu formalności związanych z zarejestrowaniem sp. z o.o. lub zgłoszenie do ewidencji działalności gospodarczej.

Nasze biuro oferuje pomoc przy formalnościach
czas jest bardzo ważny dla lexperfect, donosimy wszystkie dokumenty w terminie.

Odpowiedzialność

Biuro rachunkowe LEX PERFECT z Warszawy ponosi pełną odpowiedzialność za wykonywane usługi. Posiadamy polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności biura rachunkowego.

Top